Návštěva Mikuláše, čerta a anděla Tisk Email

Dne 4. prosince 2014 navštívil Mikuláš opět po roce školní družinu a přišel si popovídat s dětmi. Přivedl s sebou také čerty a hodné anděly. Dětem přinesl dobroty a hračky do školní družiny, měl pro ně připravené i jejich osobní hodnocení, které si děti ještě doplňovaly. Ne všechny děti byly statečné a chtěly skákat přes metlu, ale po odchodu Mikuláše byly hned „hrdiny“ a rozebíraly své zážitky. Mikuláš slíbil, že se za rok opět přijde na děti podívat. Budeme se těšit! Moc děkujeme za spolupráci zaměstnancům Domina a hlavně panu řediteli.

Vychovatelky ŠD

Drakiáda Tisk Email

Školní družina domluvila s Dominem akci pro prvňáčky - "Drakiádu". Ve středu 22. října 2014 jsme se vydali do Domina a společnými silami jsme si vyrobili krásné dráčky. Cestou do školní družiny jsme vyzkoušeli, jak pěkně lítají.

Papírové vlaštovky před odletem ... Tisk Email

Dne 16. října 2014 navštívily děti 1. tříd ze školní družiny Domino a Městskou knihovnu Egona Hostovského, kde byla pro děti připravena podzimní akce "papírové vlaštovky před odletem ...".

Sice jsme se s vlaštovkami loučili již v září, ale nic nám nebránilo vyrobit si v Dominu vlaštovky papírové, vymalovat je a při návštěvě Městské knihovny Egona Hostovského si zasoutěžit v nejdelším doletu         a originálním modelu vlaštovek.

Dětem se líbilo nejen v Dominu, ale poznaly i městskou knihovnu a seznámily se s její činností.

Za výkony byly děti odměněny paní knihovnicí Nejedlou a prý se sem i s rodiči rádi vrátí!

Mikuláš Tisk Email

Byl čas Mikuláše, aby se po roce přišel podívat na děti ve školní družině, jestli byly celý rok hodné a mohl je obdarovat malým balíčkem a hodnocením jejich chování.

Díky spolupráci s Dominem opravdu dne 5.12. 2011 přišel do ŠD Mikuláš s andělem a čertem, pohovořil s dětmi a obdaroval je. Žádné z dětí nebylo lítostivé a všichni slíbily, že budou celý rok hodné a budou se na příští rok těšit opět na návštěvu Mikuláše.

Vánoční čas Tisk Email

Nastává čas Vánoc, a tak jsme si ve školní družině vyrobili "Obří adventní kalendář", aby nám ten čas do Vánoc rychleji utekl. Moc nám pomohli všichni rodiče, protože nám přinesli spoustu sladkostí.

A tak si od 1.12. 2011 budeme každý den rozbalovat jednu krabici, mlsat a těšit se na Vánoce. Chceme velice poděkovat všem rodičům za dobroty a tím i naši radost!

děti ŠD

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>